RESUM DEL VIATGE PER LA BRETANYA FRANCESA.
11 DIES DE RUTA I 3.000 KM AMB COTXE.
De camí a la Bretanya francesa...
- Bordeus
- Nantes
Ruta per la Bretanya francesa:
- 1a etapa: Vitré, Fougères i Mont Saint-Michel
- 2a etapa: Mont Saint-Michel, Dol de Bretagne, Saint-Malo i Dinan
- 3a etapa: Cap Fréhel, Abadia de Beauport i costa de Granit Rosa
- 4a etapa: Locronan, Quimper i Concarneau
- 5a etapa: Pont Aven, Carnac, Auray i Vannes
- 6a etapa: Josselin, Malestroit i Rochefort en Terre
De tornada cap a casa...
- Saint Cirq Lapopie, Cordes sur Ciel i Albí
Cap comentari:
Publica un comentari a l'entrada